Isover priešgaisriniai sprendimai

ISOVER priešgaisriniai sprendimai

Isover priešgaisriniai sprendimai

Dėl gaisrų kasmet žūsta šimtai žmonių, patiriami milžiniški materialiniai nuostoliai. Todėl gaisrinės saugos svarba nuolat didėja, griežtėja reikalavimai medžiagoms, taikomoms priešgaisrinėms priemonėms ir konstrukcijoms.
Siekiant padidinti gaisrinę pastatų saugą, taikomos aktyvios (automatinė dūmų ir gaisro signalizacija, automatinės gaisro gesinimo sistemos, dūmų šalinimo sistemos ir kt.) ir pasyvios (ugnies plitimą ribojančios dangos ir konstrukcijos, konstrukcijų apsauga nuo ugnies, ugniai atsparios atitvaros, ugniai atsparūs ortakiai ir kt.) saugos priemonės. Svarbu, kad taikomi sprendimai suteiktų pakankamai laiko žmonėms saugiai palikti pastatą, laiku atvykti ugniagesiams, taip pat išsaugoti materialines vertybes.

Šiame skyriuje pristatome svarbiausius reikalavimus atskiroms pasyvios apsaugos nuo ugnies sistemoms ir ISOVER priešgaisrinius sprendimus.
Lietuvoje Gaisrinių tyrimų centre išbandytų ir klasifikuotų priešgaisrinių gipso kartono pertvarų ir šachtų sienų sprendimai pateikiami GYPROC svetainėje www.gyproc.lt .