Garso izoliacija

ISOVER garsas

Plačiai paplitusi nuomonė, kad triukšmą efektyviai izoliuoja storos mūrinės sienos. Tačiau neretai tokių konstrukcijų panaudojimas yra sudėtingas ir brangus. Šiuolaikinėje statyboje plačiai naudojamos lengvesnės daugiasluoksnės mūro ir gipso kartono pertvaros su mineralinės vatos užpildais. Labai efektyvus užpildas yra ISOVER stiklo vata. Tyrimais patvirtinta, kad Isover izoliacijos tankis ir pluošto struktūra užtikrina optimalias pertvarų garso izoliacines savybes.     
Judriųjų grindų konstrukcijos – efektyviausias sprendimas tarpaukštinių perdangų smūgio ir oro garso izoliacijai. ISOVER FLO – specialiai judriųjų grindų konstrukcijoms skirta šilumos ir garso izoliacinė medžiaga. Judriųjų grindų konstrukcijas būtina visiškai atskirti nuo statinio laikančių konstrukcijų. 


Pagrindiniai principai, taikomi šilumos izoliacijai, taip pat galioja ir garso izoliacijai:

  • Konstrukcija turi būti sandari, nes garsas gali praeiti ir per pačius mažiausius plyšelius.
  • Konstrukciją reikia suprojektuoti taip, kad visi garso perdavimo kanalai būtų uždaryti.
  • Didelę įtaką turi darbų kokybė ir tikslus technologinių reikalavimų išpildymas.

Plačiau apie garso izoliaciją, bei galimus sprendimus skaitykite brošiūroje "Vidaus atitvarų garso izoliacija. Patalpų akustika", "ISOVER-GYPROC pertvaros ir konstrukcijos".
Informacija apie garsą izoliuojančias gipskartonio pertvaras bei akustines gipsines lubas galima rasti GYPROC svetainėje www.gyproc.lt
Informacija apie patalpų akustiką, akustines kabamųjų  lubų ir sienų plokštes bei kitas ECOPHON medžiagas pateikta svetainėje www.ecophon.lt