Prekės ženklai

Gyproc

Kokybiškos gipskartonio sistemos
Gipso kartono plokščių bei gipso kartono sistemų montavimo priedų (profilių, detalių, glaistų, tinkų ir kt.) gamyba bei pardavimas Lietuvoje. GYPROC bei RIGIPS prekės ženklų atstovai, naudodamiesi didele koncerno patirtimi ir techniniu potencialu, padeda ir konsultuoja užsakovus ir statybininkus visais gipskartonio sistemų montavimo klausimais.
 

Weber

Statybinių mišinių lyderis pasaulyje

WEBER yra pripažintas gamintojas ir novatorius, Lietuvos rinkai siūlantis plytelių klijus, tinkus, glaistus, spalvotus mūro mišinius, grindų lyginimo medžiagas, specialiuosius betonus, ugniai atsparius mišinius, fasadų apdailai skirtus produktus. WEBER darbuotojai mano, kad svarbiausia statybos pramonėje yra rūpintis žmonėmis ir jų aplinka.

Ecophon

Itin aukštos kokybės akustinės plokštės
Kabamosios AB „ECOPHON“ mineralinės vatos lubų plokštės - tai aukštos kokybės gaminys iš ISOVER mineralinės vatos - vienos iš geriausių garso izoliacinių medžiagų. Ši savybė sumažina aidėjimo trukmę patalpose, gerina garso sugertį ir patalpų akustiką, dėl šios priežasties mažėja triukšmo lygis, raiškėja kalba, didėja patalpų komforto lygis. Didelis spalvų spektras, paviršiaus faktūra, įvairūs matmenys suteikia neribotas dizaino galimybes.

 

Fibo

Keramzito blokai lietuviškiems orams
Keramzito gaminių lyderis Lietuvoje, tiekiantis rinkai aukštos kokybės keramzitbetonio gaminius, skirtus mažaaukštei statybai ir daugiaaukščių pastatų  angų užpildymui. Medžiagos tiekiamos per atstovų tinklą visoje Lietuvoje, tad jų galima rasti daugelyje statybinių medžiagų parduotuvių. Klientų patogumui yra sukurta puikiai funkcionuojanti logistikos sistema bei techninių konsultacijų centras.