Inovacijos

ISOVER - Naujas vatos standartas, suomiška kokybė

Naujas vatos standartas

ISOVER – vienas didžiausių mineralinės vatos gamintojų. Nuolat bendradarbiaujame su savo klientais, statybininkais, montuotojais, kurie nori dirbti su aukščiausios kokybės produktais. Mums svarbi mūsų klientų nuomonė, todėl patobulinome gamybos technologiją ir didžiuojamės galėdami pasiūlyti visiškai atnaujintą produkciją iš ISOVER gamyklos Suomijoje.

ISOVER – NAUJAS VATOS STANDARTAS

  • PATOGESNIS IR KOKYBIŠKAS MONTAVIMAS - dėl naujo pluošto produktas yra standesnis, todėl greičiau montuojamas ir lengviau pjaustomas visomis kryptimis. Elastiški gaminiai gerai priglunda prie izoliuojamo paviršiaus, o karkasinėse konstrukcijose puikiai užpildo ertmes.
  • MAŽESNIS DULKĖJIMAS - patobulintas gamybos procesas ir pluošto sudėtis, todėl išsiskiria mažiau dulkių pjaustymo ir montavimo metu.
  • LIEČIANT NEDIRGINA ODOS - pakeistas pluoštinimo procesas ir produkto receptūra, mažiau erzina odą.
  • PUIKI ŠILUMOS IR GARSO IZOLIACIJA – pluošto pakeitimai padaryti išlaikant pagrindinius ISOVER vatos privalumus: puikios šiluminės savybės (nuo 0,031 W/mK), nedegi medžiaga (A1 klasė), gerai slopina garsą, neįgeria drėgmės iš oro, ekologiška – labai mažos CO2 emisijos.
  • PILKA VATOS SPALVA – skiriamasis naujo STANDARTO, t.y. naujos kokybės bruožas.


Gaminių asortimentas optimizuotas, suteikiant naujus pavadinimus:

  • išskirtinai gerų šiluminių parametrų ISOVER gaminių pavadinimas – ISOVER EXTREME (0,031, 0,032 W/mK);
  • ISOVER PREMIUM plokštės pasižymi puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis (0,033 W/mK) ir plačiu gaminio matmenų asortimentu;
  • ISOVER ACOUSTIC plokščių pagrindinė paskirtis - garso izoliacija.
  • Na, o pagrindinis naujos ISOVER produkcijos gaminys – ISOVER STANDARD 35: geros šiluminės savybės (0,035 W/mK), standesnis pluoštas, platus matmenų pasirinkimas. Pilka pluošto spalva padeda atskirti naujos kokybės ISOVER vatą, o naujos pakuotės pritaikytos atskirti produkto tipą, ženklinant jas skirtingos spalvos (žalios, juodos, mėlynos) juostomis.


Naujos pakuotės ekologiškos, gaminamos naudojant perdirbamą plastiką. Naujo ISOVER vatos standarto gaminiai turi nepriklausomų institucijų patvirtintas aplinkosaugines deklaracijas (angl.EPD), kurių rezultatai - labai mažos CO2 emisijos per visą produkto gyvavimo ciklą, todėl tai puikus pasirinkimas projektuojant ir statant tvarius (BREEAM, LEED ir kt.) pastatus.